Počítače a notebooky

sample_1

Uživatelská zařízení se z pohledu používání a použití se dělí na mobilní a stacionární. Toto rozdělené nereflektuje pouze na vlastní umístění zařízení, ale více než dříve typ či typy práce, kterou budou uživatelé provádět.

Naši specialisté Vám rádi pomohou vybrat to správné řešení pro potřeby Vaší firmy a businessu.

Počítače

sample_1
Počítače, chápany jako pevné počítačové pracovní stanice, jsou určeny zpravidla pro uživatele, kteří nepožadují pro svou činnost mobility se samotným PC. Důležitým parametrem určující cenu je však výkon stanice v závislosti na práci uživatele a aplikacích, které bude požívat.

Mobilní zařízení

Mobilní zařízení nejsou dnes chápána už jen jako notebooky, ale také jako konvergované zařízení, tablety nebo jiné varianty mobilních zařízení.
sample_1

Více monitorů

sample_1
Více monitorů zlehčuje, zrychluje a zpřehledňuje práci. Teoreticky neexistuje limit připojených monitoru k jednomu počítači, limitujícím faktorem může být pouze výkon (CPU a RAM) jednotlivého zařízení.

Dokovací stanice

Dokovací stance je řešení pro uživatele, kteří chtějí požívat notebook jako mobilní zařízení a přitom se nezabývat zapojováním kabelů a dalších zařízení.
docking

Nezapomínejte na záruku

sample_1
Pokazil se Vám notebook nebo počítač? Je otázkou, kdy bude opět funkční…. Jsme však přesvědčeni, že daleko větším problémem pro společnost nebo Vás samotné je neschopnost pracovat na svém zařízení. Jedním s řešením je možnost zakoupení rozšířené záruky s možností opravy u vás a to následující pracovní den. Taková záruka jde nastavit až na 5let

Zálohování

Jsme přesvědčení, že firemní data jsou tím nejcennějším majetkem Vaší společnosti. Proto klademe velký důraz na efektivní a spolehlivé zálohování. Při havárii většího rozsahu, živelné pohromě, nebo selhání lidského faktoru se bez externí zálohy mimo primární diskové úložiště prostě neobejdete. Vhodně zvolený hardware a samozřejmě i software dokáže provádět velmi rychlé a efektivní zálohy celé serverové infrastruktury a v případě problémů data opět snadno obnovit až do úrovně jednotlivých souborů. Rovněž v této oblasti jsme připraveni provést analýzu stávajícího stavu, vyslechnout Vaše požadavky v této oblasti a navrhnout Vám vhodné řešení.

Zaujali jsme Vás?

Máte zájem dozvědět se více? Neváhejte nás kontaktovat a náš specialista Vám vysvětlí veškeré možnosti řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

sample_1
logo

Rystol technology s.r.o.
Martinovská 31 | 723 00 Ostrava-Martinov
+420 558 274 270
info@rystol.cz
www.rystol.cz

To není vše

Nenašli jste na našich stránkách to, co jste hledali? To neznamená, že Vám neumíme pomoci. Nemůže tady být vše.

Zkuste nás kontaktovat a my uděláme vše, abychom Vám vyšli vstříc a požadavek vyřešili.

Zobrazit profil RYSTOL TECHNOLOGY S. R. O. v Ariba Discovery

Copyright © Rystol technology s.r.o.